SC آداپتور

SC آداپتور

بررسی اجمالیجزئیات سریع محل مبدا: ژجیانگ ، چین (سرزمین اصلی)نام تجاری: Yuhuiشماره مدل: YH-1033-SC / PCنام کالا: آداپتور SCظرفیت ظرفیت: 1 هستهضرر درج: .20 .20 .20 20.20 dbدما: -40 تا +75 â "رنگ: آبی یا به دلخواه شمابسته بندی: 50 عدد / تاولتوضیحات دقیق محصولآداپتور فیبر نوری SC جزئیات سریع:1......

ارسال پرس و جو

توضیحات محصول

بررسی اجمالی


جزئیات سریع


محل مبدا: ژجیانگ ، چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: Yuhui
شماره مدل: YH-1033-SC / PC
نام کالا: آداپتور SC
ظرفیت ظرفیت: 1 هسته
ضرر درج: .20 .20 .20 20.20 db
دما: -40 تا +75 â " رنگ: آبی یا به دلخواه شما
بسته بندی: 50 عدد / تاول


توضیحات دقیق محصول

آداپتور فیبر نوری SC

 

جزئیات سریع:

1. نوع اتصال: آداپتور sc ، سازگار با RoHS ، تست نوری 100٪
2. S: Simplex D: Duplex
3. ساختار: مربع جداگانه / مربع یکپارچه / نوع D
5. آستین: زیرکونیا ، برنز
6. درجه پرداخت: رایانه (SM با رنگ آبی) ، APC (SM با رنگ سبز ، MM با بژ)
7. نوع فیبر: SM (9 / 125um) ، MM (62.5 / 12um).

 


 

 



 
شرح:

آداپتور فیبر نوری

Yuhui دارای یک سری کامل از محصولات اتصال فیبر نوری شامل رنگدانه ، آداپتور ، بند ناف ، استفاده از CATV ، شبکه های ارتباطی ، تجهیزات تست ، مترو و شبکه های محلی است. رنگدانه فیبر نوری چیزی شبیه به نورد نیم لکه برای ایجاد ارتباط بین فیبر نوری و آداپتورهای فیبر و یا اتصال بین تجهیزات انتقال و ODF است.

pigtail با یک آداپتور نوری فعال در حالی که بند ناف دارای دو اتصال دهنده فعال است. رابط های مختلف زیادی وجود دارد که به آداپتورهای مختلفی احتیاج دارند. همه آنها با از دست دادن درج کم و از دست دادن بازتاب پشت.

FC (برای اتصال Ferrule کوتاه است) ، با داشتن یک آستین فلزی برای تقویت قسمت بیرونی آن ، میانگین اتصال آن چرخان است. مزیت کانکتور FC عملکرد ، بهره برداری و ساخت آسان است. به طور عمده در پانل های پچ استفاده می شود.

ساختار ساختار پین و محفظه پلاستیکی با FC برابر است ، میانگین بست چفت پلاگین است ، نیازی به چرخش ندارد. مزیت اتصال کانکتور ST کم هزینه ، بهره برداری آسان با درج کوچک از بین رفته و مقاومت فشاری بالا است. با توجه به اتصال چسبان نوع پلاگین ، هسته ST در خارج است در حالی که هسته SC در داخل است. اتصال 10Base-F معمولاً با ST است اما برای 100Base-FX معمولاً با SC است.
LC با عملکرد ماژول RJ برای بهره برداری آسان ، اندازه نیمی از نوع SC است.

MT-RJ ساختار اتصال آن با اتصالات Lan نوع RJ-45 یکسان است. برای اتصال به گیرنده نوری ، قسمت انتهایی به عنوان فیبر نوری دو هسته ای مورد نظر است.

 

برنامه های کاربردی:

سریع اترنت ، شبکه ارتباط داده و WAN
سرورهای Enterprise با سرعت بالا
چندرسانه ای ، سوئیچ و روتر
تجهیزات نوری دسترسی و تجهیزات شبکه ATM
حمل و نقل نوری و ارتباطات ، FTTH ، FTTD ، FTTX
تجهیزات سوئیچینگ



مشخصات فنی :

 

تایپ کنید
Singlemode / PC
Singlemode / APC
Multimode / PC
ضرر درج
.2 .2 .2 2/0 دسی بل
.2 .2 .2 2/0 دسی بل
.3 .3 .3.3.3BB
نیروی وصل و وصل (g / f)
200-600
دوشاخه و جدا کردن آن
1000 بار
Operation Tempreture
-40â «ƒ تا + 75â»
مواد
ABS / PBT ، سرامیک (زیرکونیا) ، آستینهای تراز برنز فسفر

بسته بندی
واحد فروش: مورد واحد
اندازه بسته بندی تک: 30X30X30 سانتی متر
وزن ناخالص: 4.0 KG
نوع بسته بندی: 50 عدد / تاول


برچسب های داغ: SC آداپتور ، چین SC آداپتور ، SC آداپتور کارخانه، SC آداپتور تولید کنندگان ، SC آداپتور تأمین کنندگان ، SC آداپتور قیمت ، خرید SC آداپتور ، سفارشی SC آداپتور

برچسب محصول

رده مربوطه

ارسال پرس و جو

لطفا در صورت تمایل به ارائه درخواست خود در فرم زیر مراجعه کنید. ما شما را در عرض 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.